Про компанію
Про компанію

ТОВ Бетек

Компанія БЕТЕК є одним з найбільших виробників та постачальників свіжих ягід в країни СНД та Європи. Компанія була заснована в 2010 році. Основним напрямком виробництва компанії є вирощування лохини садової. Нашим головним пріоритетом є висока якість нашої продукції. Ми використовуємо та додержуємося всіх сучасних технологій вирощування, збирання, сортування, пакування та зберігання продукції і, як результат, наші клієнти одержують продукцію найвищої якості. Ми суворо додержуємося принципів корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку, таким чином, наш проект реалізується з новими моделями управління, які забезпечують безперервне поліпшення всіх виробничих процесів.

Наша плантація знаходиться у відомому та історично сприятливому для вирощування ягід регіоні – в західній частині Житомирської області, селі Барвинівка, Новоград-Волинського району.
Наші плантації лохини садової є найбільшими в Україні та одними з найбільших у Європі. В цей час ми маємо 325 га лохини, з них 180 га плодоносної. Ми вирощуємо такі сорти, як Duke, Bluegold, Bluecrop, Chandler, Liberty, Elliott та Aurora. Для того, щоб вирощувати ягоди високої якості, ми підбираємо рослини з відмінним генетичним складом.

Для забезпечення плантацій необхідною кількістю вологи, ми маємо систему крапельного зрошення. Ми використовуємо сучасні технології, щоб захистити наші плантації від граду, дощу та заморозків.

Кожен етап нашого виробничого процесу підтримується спеціалізованими агрономами та новітнім обладнанням. Вирощування, збір, сортування та пакування лохини належним чином в упаковки та зберігання в сучасних холодильних камерах суворо контролюються та відповідають стандартам якості, які задовольняють потреби найвимогливіших ринків. Ми суворо контролюємо весь виробничий процес від отримання урожаю до поставки готової продукції нашим клієнтам. Компанія БЕТЕК всіляко підтримує розвиток регіону. Компанія виступає за збільшення зайнятості, а також проводить навчання по різних типах культур, особливо на лохині. Різноманіття вирощуваних сортів дозволяє розширити період плодоношення від кінця червня до початку жовтня.
Наш пакувальний цех на 3 600 м2 призначений для обробки понад 3000 тон ягід в сезон та включає в себе сучасні технологічні лінії, величезну площу для сортування та пакування плодів, сучасні камери швидкого охолодження та сховища для кращого зберігання продукту.