ТМ "Наша ягода"
ТМ "Наша ягода"

 

 

ТМ Наша Ягода

 

Ми пишаємося тим, що вирощуємо та пропагуємо ягоду, яка є однією з найвагоміших по вмісту антиоксидантів, вітамінів А та С, заліза та калію, які забезпечуть організм необхідними поживними речовинами та допомагають запобігти винекненню серцеві захворювання, деякі види раку, а також, зміцнити імунну систему.
З метою розвитку та поширення споживання лохини садаової на місцевому ринку, ми створили нашу власну торгову марку свіжих фасованних ягід під назвою «НАША ЯГОДА». Ми працюємо з такими ритейлерами як Ашан, Фоззі Груп, РЕВЕ Груп та іншими.

«Наша Ягода» - це торгова марка фасованих свіжих ягід вітчизняного виробництва.

Свіжі ягоди ТМ «Наша Ягода» дбайливо зібрані на власних плантаціях, розфасовані в зручну упаковку, що пройшли строгий контроль європейської якості - це сукупність смачного і корисного, що погодьтеся в наш час зустрічається не так часто.

 

Всі знають, що ягоди є натуральним джерелом вітамінів і мінералів, але не завжди цей продукт доступний всім навіть в сезон. Компанія виробник продукції ТМ «Наша Ягода» - ТОВ «БЕТЕК» є лідером у сфері вирощування ягідних культур, який забезпечує і контролює повний цикл власного виробництва та реалізації продукції. Гарантії якості виробленої продукції підтверджують державні та міжнародні сертифікати. Компанія контролює дистрибуцію продукції завдяки власному автопарку і виробляє розподіл по всій Україні .

 

ТМ «Наша Ягода» - це:

 

• Натуральний, чистий продукт дбайливо вирощений в Україні;

 

• Ягоди расфасовані по 125, 300 или 500 грам в зручну упаковку з кришкою, що дозволяє покупцю швидко купувати та ягоду та бути впевненими в їх цілісності та безпеці;

 

• Смак літа, свіжі та корисні ягоди для всієї Вашої родини.

 

ТМ «Наша Ягода» - це Ваше природне джерело вітамінів та мінералів!